Maleństwa 2018/2019

Dnia 6 czerwca 2019 roku Maleństwa razem z Tygryskami pojechały na wycieczkę autokarową na „Ranczo Okapi”  do  Dębe Wielkiego (koło Mińska Mazowieckiego). Tam dzieci wesoło bawiły się na ranczu: łowiąc ryby ,jeżdżąc gokartami, szukając wyjścia z tajemniczego labiryntu. Nie zabrakło także zabaw ruchowo – sprawnościowych i torów przeszkód. Na koniec było ognisko z przepysznymi kiełbaskami, które z wielkim apetytem zjedliśmy. Wróciliśmy do przedszkola bardzo zmęczenie, ale pełni wrażeń i szczęśliwi.

Dnia 3 czerwca 2019 roku w grupie Maleństw rodzice wystawili bajkę pt „Smok Wawelski”.

Dziękujemy rodzicom za ogromne zaangażowanie, przepiękne stroje i wspaniałą aranżacje bajki.

Dzieci były zachwycone występami swoich rodziców oraz byli bardzo dumni, że mogli ich oglądać na scenie.

WARSZTATY WIELKANOCNE

WIOSNA W MALEŃSTWACH