Tygrysy

Tygryski realizują projekt :„Piękna nasza Polska cała’”

W ramach realizacji projektu :„Piękna nasza Polska cała” Tygryski wykonały pracę zbiorową: „Nasz kraj, nasza miejscowość za 100 lat”. Wydzierały małe elementy z papieru kolorowego i naklejały na mapę Polski. Kolorowały też kolorowanki z różnych regionów Polski. Dzieci bardzo chętnie  wykonywały pracę a efekty widać na zdjęciach.

Tygryski robią sok owocowo- warzywny

Dnia 19 października 2020 roku Tygryski dowiedziały się jak ważne są owoce i warzywa w codziennej diecie. Dostarczają one niezbędnych witamin dla naszego organizmu. Ciocia zrobiła pyszny sok w sokowirówce a nam została już tylko pyszna degustacja soku owocowo – warzywnego. Sok był przepyszny o czym świadczą nasze zadowolone miny. Teraz już na pewno będziemy zjadali wszystkie surówki z naszego talerzyka.

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 14 października 2020 roku Tygryski wystawiły przedstawienie dla wszystkich pracowników w przedszkolu. Mówiły wiersze o każdym pracowniku oraz śpiewały piosenki o Dniu Edukacji Narodowej. Był to bardzo interesujący dzień w naszej grupie.

Teatr w Tygryskach

Dnia 24 września do Tygrysków przyjechał Teatr Ryle ze sztuką: ”Szałaputki” . W ramach programu „Kultura w sieci” dzieci oglądały spektakl on – line i bardzo im się podobał. Była to bajka o przygodzie wesołych kurczaków, które nie pamiętały o przestrodze mamy i w efekcie naraziły się na niebezpieczeństwo. Kiedy Szałaputek zostaje porwany przez przebiegłego lisa, siostra spieszy mu z pomocą. Po spektaklu dzieci wykonały też kartę pracy związaną z obejrzaną bajką.

Gimnastyka w Tygryskach.

Dnia 25 września Tygryski udały się na plac przedszkolny, gdzie zorganizowano zawody skakania w workach. Było dużo śmiechu i radości gdyż to wcale nie taka prosta sprawa. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w zawodach.

Dzień przedszkolaka w Tygryskach

Dnia 18 września w grupie Tygryski odbył się Dzień Przedszkolaka. Na początku była wesoła zabawa z kolorowymi balonikami, następnie dzieci bawiły się z chustą animacyjną.

Potem udaliśmy się do ogrodu przedszkolnego, gdzie zorganizowano zawody sportowe, a na koniec była wesoła zabawa z bańkami mydlanymi.

Nie zabrakło także słodkich upominków od Pani dyrektor. Dzieci wróciły do domu pełne wrażeń i z prezentami.

TAK PRACUJĄ TYGRYSKI

Rozpoczął się nowy rok przedszkolny. Tygryski z werwą i ogromnymi chęciami zabrały się do pracy. Pracujemy pilnie na zajęciach pokazując, co nam mówi nasza Pani oraz wykonując prace przy stolikach. Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy wrócić do naszego ukochanego przedszkola.